Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

QarabagInter

Baku-Milano: Inter ben buje ne Azerbazhan. Arsyeja? Zikalterit u kthyen me super avonin e… Lady Gaga.

14/12/2014, 0:35 |

Dihej se transferta e Azerbaxhanit per Interin nuk do te ishte shume komode. Te pakten per sa i perket oreve te udhetimit.

Dhe keshtu ishte, por sipas asaj qe tregon Corriere dello Sport, udhetimi i Interistave … Read More

Notat: Andreolli-Campagnaro, as hija e gabimit nuk u pa. Kush ka qene pas, qendron pas…

11/12/2014, 20:39 |

Perfundon keshtu ndeshja e fundit per Interin ne fazen e grupeve te EuropaLeague. Qarabag-Inter mbaroi me rezultatin 0-0. Keto jane notat e lojtareve nga fcinter1908.it:

Carrizo 6,5: Gjithmone i kujdesshem dhe i perqendruar. Mbeti i shtangur … Read More