Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,734 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Baku-Milano: Inter ben buje ne Azerbazhan. Arsyeja? Zikalterit u kthyen me super avonin e… Lady Gaga.

Baku-Milano: Inter ben buje ne Azerbazhan. Arsyeja? Zikalterit u kthyen me super avonin e… Lady Gaga.
Inter Club Staff

Dihej se transferta e Azerbaxhanit per Interin nuk do te ishte shume komode. Te pakten per sa i perket oreve te udhetimit.

Dhe keshtu ishte, por sipas asaj qe tregon Corriere dello Sport, udhetimi i Interistave ka qene mese luksoz: “Ekipi i Interit u nis direkt pas ndeshjes per ne Milano dhe ishin ne Malpensa ne oren 4 te mengjesit e udhetimi zgjati plot 5 ore, por avioni ishte teper komod, teper, dhe shume i shtrenjte. Ishte i njejti avion qe ne te kaluaren ka perdoru edhe Lady Gaga dhe artiste te tjere te famshem.” – thote Corriere dello Sport qe citon mediat Azere.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.