Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 11, 2020

Scroll to top

Top

Rizzoli

Juve-Inter, mendoni se mbaroi dje? Orsato i ka thene Icardit: “Do shkruaj gjithcka”. Kapiteni rrezikon…

06/02/2017, 11:06 |

Protestat ne fundin e ndeshjes per nje ndeshje te arbitruar ne menyre te padrejte mund ti kushtojne shtrenjte zikalterve.

Ne fundin e ndeshjes, ne fakt, Mauro Icardi ka goditur topin drejt qendres se fushes, top i … Read More

Inter-Napoli, arbitron Rizzoli. Kete vit asnje sukses: Ne dy raste…

24/04/2014, 13:15 |

Do te jete Nicola Rizzoli ai qe do te arbitroje Inter-Napoli, ndeshje e cila do te luhet te shtunen ne darke.

Kjo eshte dhe lista e plote me arbitrat e ndeshjes qe do te luhet ne … Read More