Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

324 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Napoli, arbitron Rizzoli. Kete vit asnje sukses: Ne dy raste…

Inter-Napoli, arbitron Rizzoli. Kete vit asnje sukses: Ne dy raste…
Inter Club Staff

Do te jete Nicola Rizzoli ai qe do te arbitroje Inter-Napoli, ndeshje e cila do te luhet te shtunen ne darke.

Kjo eshte dhe lista e plote me arbitrat e ndeshjes qe do te luhet ne Meazza.

Arbiter kryesor: Rizzoli
Arbitra anesore: Nicoletti – Marrazzo
Arbiter i katert: Ghindai
Arbitra pas porte: Rocchi – Tommasi.

Me Rizzolin, kete vit, nje humbje dhe nje barazim per Interin, gjthmone ne transferte: Genoa-Inter 1-0 dhe Atalanta-Inter 1-1.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.