Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

Rubentus

Iuliano: “Faulli ndaj Ronaldos? Qesharake kerkesat e Interit. Ai ishte faull per ne. Nuk e kuptoj se si…”

06/04/2018, 15:59 |

Iuliano tregon edhe njehere se njerezit negativ ne boten e sportit ekzistojne dhe jane me shumice. 

Perseri, si shpesh here kohet e fundit, deklaratat e tij kane te bejne me nje episod i cili i kujton te gjitheve vjedhjet e … Read More

Bild sulmon Juventusin: “Krenohen me tituj te vjedhur dhe qe i takojne Interit. Nje turp teksa i shikon…”

22/03/2018, 23:32 |

Bild i ka kushtuar nje shkrim sot skuadres se Juventus qe vazhdon te quaje te sajet kampionatet e vjedhur qe gjykatat e te gjitha niveleve ja kane hequr atyre pikerisht per kete fakt!

“Ne fund te fundit, kujt i interesojne … Read More