Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

Sainsbury

Ja kush eshte Trent Sainsbury, australiani i pare qe do te veshe bluzen e Interit!

01/02/2017, 18:05 |

Ne menyre surprize, Interi ne diten e fundit te merkatos, goditi ne merkato dhe me sakte bleu nje lojtar ne mbrojtje: behet fjale per Trent Sainsbury, mbrojtes i datelindjes 1992, australian, por me pashaporte angleze, i teserueshem si … Read More

ZYRTARE – Trent Sainsbury vjen tek Interi deri ne qeshor 2017. Komunikata vjen nga Suning…

31/01/2017, 15:15 |

Vjen edhe zyrtarizimi i gjithckaje: Trent Sainsbury vjen tek Interi.

Mbrojtesi australian, i klasit 1992, me pashapote angleze, do te zevendesoje numerikisht Andrea Ranocchian ne repartin mbrojtes te Stefano Pioli. Nepermjet profilit ne Weibo, Jiangsu Suning … Read More