Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

samir handanovic

Ende zero oferta per Handanovic. Roma? Maksimumi 5 milione euro. Valencia…

29/05/2015, 12:13 |

Ceshtja e portierit eshte nje teme e nxehte e merkatos se Interit ne kete dite me Samir Handanovic ne qender te tyre.

Sic tregon edhe Gazzetta dello Sport, nuk jane bere hapa perpara per Samir … Read More

Corriere dello Sport – Alternativat e Romeros: Cech Reina dhe…

24/03/2015, 16:01 |

Sergio Romero, sipas Corriere dello Sport eshte bere objektivi numer nje per porten e Interit, por nuk eshte i vetmi. Alternativat sipas gazetes vazhdojne te jene Petr Cech, sepse nuk do qe te qendroje edhe nje vit tjeter pa luajtur … Read More