Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 5, 2020

Scroll to top

Top

Sissoko

Gazzetta – Caner Erkin, mbaroi pa filluar? Gati shkembimi me Zenit. Sisoko dhe Joao Mario…

22/08/2016, 10:56 |

Caner Erkin duket se eshte nje hap larg largimit nga Interi. La Gazzetta dello Sport konfirmon qellimin e De Boer per te larguar turkun dhe nenvizon: “Vetem ne rast te nje shitje perfundimtare te turkut zikalterit do te rekuperonin … Read More

France Football – Sissoko, Inter e ka seriozisht: shume afer akordi me lojtarin! Gati oferta per Newcastle

21/08/2016, 17:26 |

Moussa Sissoko dhe Inter duken me afer se kurre.

Kjo eshte ajo qe thote France Football, qe ne edicionin e saj online jep zhvillime te rendesishme per situaten e lojtarit te Newcastle, nje nder me te miret e Frances … Read More

Inter, ne shenjester Moussa Sissoko. Takim me agjentet ne Milano. Kerkohet akordi me Joao Mario

19/08/2016, 19:44 |

Inter ne kerkim te mesfushorit, jo vetem Joao Mario i Sport Lisbones (me te cilet zikalterit s’kane akoma akordin).

Dhe ja qe ne shenjester vihet nje profil i ri. Objektivi i ri, tani, eshte Moussa Sissoko i i Newcastle United … Read More

Equipe – Sissoko, ja Inter: takim gjate javes ne Paris. Newcastle…

16/08/2016, 9:45 |

Ai po pret dhe enderron ende Real Madrid por deri me tani ekipi Madrilen nuk ka vene fare kemben ne gaz ne drejtim te lojtarit.

E keshtu, Moussa Sissoko i ka kerkuar agjentit te tij qe … Read More