Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 11, 2020

Scroll to top

Top

4,500 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Equipe – Sissoko, ja Inter: takim gjate javes ne Paris. Newcastle…

Equipe – Sissoko, ja Inter: takim gjate javes ne Paris. Newcastle…
Inter Club Staff

Ai po pret dhe enderron ende Real Madrid por deri me tani ekipi Madrilen nuk ka vene fare kemben ne gaz ne drejtim te lojtarit.

E keshtu, Moussa Sissoko i ka kerkuar agjentit te tij qe te vleresoje cdo oferte sepse nuk deshiron te rrije ne Championship me Newcastle. Sipas Equipe, keto alternativa jane Inter dhe Everton. Agjentet e lojtarit, protagonist i madh ne Europianin e Frances, do te takohen kete jave me te dy klubet ne Paris. Por Newcastle nuk do ja beje jeten te lehte skuadrave te interesuara: kerkon plot 40 milione euro per lojtarin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.