Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2022

Scroll to top

Top

Sylvinho

Jo Corinthias: Sylvinho do te qendroje tek Interi. Ne tetor…

18/06/2016, 9:33 |

Pas shume fjaleve ka ardhur konfirmimi i personit te perfolur: Sylvinho nuk do te largohet nga Interi.

Keshtu, klubi zikalter nuk do ta humbe ‘zevendes tranjerin virtual’ e saj Sylvinho i cili kerkohej nga Corinthias pas … Read More

Ja tek vjen Sylvinho: Tashme stafi i Mancinit eshte i kompletuar!

04/12/2014, 16:06 |

Me zgjedhjen e zevendesit te tij, Sylvinhos, tashme Roberto Mancini ka nje staf te plote pas tij tek Interi.

Dhe jo rastesisht sot faqja e internetit ku jane te dhenat e stafit ne faqen zyrtare ishte … Read More

Roberto Mancini ka zgjedhur zevendesin e tij: Quhet Sylvinho, kane qene bashke ne 2009 tek…

03/12/2014, 18:29 |

Ish lojtari i Barcelones, Arsenal dhe Manchester City, braziliani i Sylvinho eshte zevendesi i ri i Roberto Mancinit tek Interi.

Ishte e priteshme qe keto ore te vinte emri i tranjerit te dyte te Interit dhe … Read More