Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

tranjeri i ri

Pioli, brenda disa oreve edhe zyrtarizimi: eshte ai tranjeri i ri i Interit. Ne kontrate edhe nje klauzole per…

08/11/2016, 11:07 |

Stefano Pioli do te behet sot zyrtarisht nje tranjer i Interit deri ne 30 qershor 2018.

Pasi kaloi dy ore e gjysem dje pasdite ne zyrat e avokatit Angelo Capellini, njeriu i kontratave tek Interi, tranjeri … Read More

Inter, sapo ka ardhur ne Milano para pak castesh Suning. Do te vendoset…

04/11/2016, 13:05 |

Ne shtepine Inter, ne oret ne vazhdim, do te diskutohet per ceshtjen delikate te tranjerit.

Pas humbjes ne Southampton, zikalterit duhet te mendojne sezben per ndeshjen e radhes, per te kthyer faqe edhe njehere dhe qe … Read More