Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Veron

#110Inter – Juan Sebastian Veron dhe gjuajtja e shtrigës

16/02/2018, 18:14 |

Superkupa e Italisë e vitit 2005 ishte një ndeshje e tensionuar por e barabartë: Juventus dhe Inter vazhdojnë akoma të ruajnë barazpeshën në 90 minutshin e rregullt të ndeshjes, mbërthyer në shifrat 0-0. Në shtesën e parë, zikaltërit ndodhen paksa … Read More

Veron: “Familja Moratti ka ndertuar Interin e madh. Tani me kohe do te rikthehen serishte te medhenj…”

10/10/2016, 10:54 |

I intervistuar ne Parma nga Gianlucadimarzio.com, Juan Sebastian Veron, ish-mesfushori i Lazios, Parmes dhe Interit, sot president i Estudiantes, komenton ndryshimet qe kane prekur skuadren zikalter te cilen ai e ka vizituar per te takuar mikun e tij Javier … Read More

Veron: “Eshte e vertete, Interi deshiron Carrillon”. Ja cmimi i Estudiantes: Pereira ne mes?

27/05/2015, 16:34 |

Guido Carrillo, bomber i Estudiantes ka perfunduar ne shenjestren e Interit. Kjo gje eshte zbuluar nga Juan Sebastian Veron, president i klubit nga La Plata.

Veron kete gje e ka treguar ne nje interviste per te … Read More