Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 22, 2019

Scroll to top

Top

1,747 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Une, Suning dhe menaxheret mbeshtesim De Boer. Lojtaret e kane kuptuar vleren e fanelles”.

Thohir: “Une, Suning dhe menaxheret mbeshtesim De Boer. Lojtaret e kane kuptuar vleren e fanelles”.
Juxhin Nebiaj

Erick Thohir eshte ndalur per mikrofonat e Inter Channel, Presidenti i Inter ka folur pak minuta perpara fillimit te ndeshjes Inter-Torino. Duke konfirmuar De Boer: “Te gjithe ne, une, Suning e menaxheret mbeshtesim plotesisht teknikun tone. Te gjithe bashk mund tja dalim. Ne aspektin sportiv duam te arrijme objektivat e vendosur. Mbeshtesim skuadren dhe teknikun. Futbolli ne Serie A eshte nje nivel shume i larte. Nese qendrojme te bashkuar mund te permiresohemi. Kunder Juventusit bem nje ndeshje te madhe, edhe kunder Romes luajtem mire. Gjeja me e rendesishme eshte qe lojtaret e trajneri e kuptojne vleren e fanelles se Inter. Sot duhen 3 piket”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.