Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

506 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Inter-Verona, rastet dhe golat e ndeshjes

VIDEO – Inter-Verona, rastet dhe golat e ndeshjes
Andi Prifti

Interi eshte rikthyer tek fitorja duke fituar 4-2 kunder Verones ne Giuseppe Meazza. Per zikaltrit kane shenuar Jonathan, Palacio, Cambiasso dhe Rolando, ndersa per Veronen Martinho dhe Romulo. Ja te gjitha golat dhe rastet e ketij takimi:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.