Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

1,085 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Skuadra Allievi, Inter-Juve 5-1. Ndeshje e shkelqyer por e pavlefshme…

VIDEO – Skuadra Allievi, Inter-Juve 5-1. Ndeshje e shkelqyer por e pavlefshme…
Xhorxh Gellci

Skuadra Allievi e trainerit Cerrone ka arritur te shkaterroje moshataret e Juventusit 5-1, megjithese nuk kane arritur te kualifikohen per gjysmefinalet e kampionatit, per shkak te barazimit me Genoa (gol i pesuar ne minuten e fundit) dhe humbjes me Milanin ne derby.

Gjithsesi te mundesh Juventusin eshte gjithmone kenaqesi, aq me teper me rezultatin 5-1. Me poshte keni videon me te gjithe golat e ndeshjes, njeri me i bukur se tjetri, te shenuar nga Lombardi, Palazzi, Baldini, Gaiola e Romney

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.