Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

347 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paulinho sakteson: “Agjenti im eshte ne Londer, por…”

Paulinho sakteson: “Agjenti im eshte ne Londer, por…”
Andi Prifti

I fresket nga goli i shenuar ne debutimin e Kupes se Konfederatave kunder Japonise per rezultatin momental 2-0, Paulinho ka perfituar nga rasti per te folur mbi zerat e merkatos. Ne menyre te veçante, mbi udhetimin e agjentit te tij Giuliano Bertolucci ne Londer. Ja cilat jane fjalet e tij per mikrofonat e Lance: “Po, eshte e vertete, agjenti im eshte ne Angli. Por ai nuk me ka vetem mua, ka dhe shume lojtare te tjere.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.