Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

329 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Adani: “Carrizo, super pritje ndaj Cerci. Sekreti…”

Adani: “Carrizo, super pritje ndaj Cerci. Sekreti…”
Andi Prifti

Ish-futbollist dhe tani opinionist tek Sky, Daniele Adani ka dhene mendimin e tij per penalltine qe Carrizo i ka pritur Cercit, i sapohyre ne lojen Torino-Inter pas daljes me karton te kuq te portierit kryesor Handanovic. Ja fjalet e tij: “Cerci nuk ka gjuajtur keq, por argjentinasi e ka gjetur menjehere krahun. Prandaj Carrizo ka mundur te hidhet ne ane ane, duke qene nje hap me para. Edhe nese gjuajtja nuk ishte me e mira e mundshme, ai ka bere nje pritje te madhe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.