Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

294 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil mire me Torino: mesazh per Halihodzic

Belfodil mire me Torino: mesazh per Halihodzic
Andi Prifti

Paraqitja e mire e Ishak Belfodil kunder Torino ben qe te gezohen  tifozet algjeriane, dhe mediat lokale nuk mund te mos e theksojne kete gje ne gazetat sportive te vendit. Ja se çfare shkruan e perditeshmja Competition: “Edhe pse ka luajtur vetem 34 minuta, Belfodil ka treguar se po orientohet ne skuadren e tij te re pas nje fillimi te veshtire. Ishak dukej ne forme te mire, dhe kjo e ben ate qe te shpresoje Kombetaren: kjo prove vlen qe dhe trajneri Vahid Halihodzic te sigurohet, i cili do te kete ne dispozicion lojtaret me te mire per sfiden e 19 nentorit kunder Burkian Faso, ndeshje e vlefshme per kualifikueset e Boterorit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.