Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,705 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Brozovic: “Nese Ausilio ka shkuar ne Angli, eshte per te shitur Marcelon. Ai deshiron te luaj ne CHL”.

  • On 21/05/2016, 17:04

I intervistuar nga Sky, agjenti i Marcelo Brozovic ka lene te kuptohet se e ardhmja e klientit te tij eshte e paqarte dhe se mund te largohet nga Inter. Ja fjalet e Miroslav Bicanic:

“Ausilio ka shkuar ne Angli? Duhet te them se ka per qellim te shese. Marcelo eshte duke u menduar sepse ne kete moment eshte shume mire ne qytetin e Milanos dhe tek skuadra e Interit, por ai deshiron te luaj ne Champions League sezonin e ardhshem. Mendimi im eshte se ai do te qendronte tek Inter nese i ofrojne nje kontrate akoma me te mire, sepse e meriton, eshte nje nga lojtaret me te mire te kesaj skuadre. Por deri tani klubi nuk ka dhene akoma asnje sinjal, keshtu qe mendoj se deshirojne ta shesin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.