Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

722 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Perin: “Iken Handa? Interi mund te jete nje mundesi. I pelqen Ausilios.

Agj. Perin: “Iken Handa? Interi mund te jete nje mundesi. I pelqen Ausilios.
  • On 25/03/2016, 13:56

Inter? Flasim per nje skuader shume te rendesishme e cila momentalisht ka nje nga portjeret me te mire ne bote. Por eshte e qarte qe nese Handanovic largohet psh ne Manchester per te zevendesuar De Gean, athere zikaltrit do te mernin seriozishte kandidaturen Perin. Ausilio me ka shprehur pelqimin e tij per Perin, dhe per ne do te ishte dicka e bukur qe Mattia te mbroje porten zikalter.

Me pas ai vazhdon: “Per Mattian ka ardhur momenti te ndryshoje dhe te kaloje ne nje skuader te madhe. E cila te luftoje dhe ne kompeticionet Europiane. Cmimi? Per te bindur Genovan per te hequr dore nga Perin duhen te pakten 12 milione euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.