Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,402 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini mund te buzeqesh: te gjithe jane mire, edhe Jovetic, te marten…

Mancini mund te buzeqesh: te gjithe jane mire, edhe Jovetic, te marten…
Bujar Berishaj

Jemi gati per te hyre ne nje jave vendimtare, ajo qe do te permbyllet me Inter-Torino, nje nga 8 finalet qe mund te dergoj Interin ne Champions League.

Cdo detaj ka rendesi, dhe sipas Sportmediaset, trajneri zikalter Roberto Mancini mund te jete i kenaqur. Icardi eshte duke punuar vecmas por eshte i rekuperuar dhe do te jete ne gatishmeri qe nga ndeshja e radhes, Inter-Torino me 3 prill.

Edhe francezi Kondogbia eshte gati per t’i dhene nje dore shokeve ne garen per vendin e trete. Ne anen tjeter Jovetic eshte rekuperuar dhe Mali i Zi eshte dakord me Interin. Mund te luaj te marten ne miqesoren me Bjellorusine.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.