Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

326 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Zuniga: “Inter apo Juve? Do te vleresojme gjithçka pas rikthimit tim”

Agj. Zuniga: “Inter apo Juve? Do te vleresojme gjithçka pas rikthimit tim”
Andi Prifti

Riccardo Calleri, agjenti i Camillo Zuniga, mbrojtes i Napolit, ka folur per mikrofonat e TuttoRube.Com: “Ne kete moment jam jashte shtetit, keshtu qe s’ka kuptim te flas ketu per gjendjen e lojtarit tim Juan Camillo Zuniga. Do t’i vleresojme propozimet dhe kerkesat ne ditet e ardhshme , pasi une te kthehem ne Itali. Interi apo Juve? Zuniga eshte nje lojtar i madh dhe eshte normale qe te kete kerkesa nga klube te medha.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.