Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

832 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Medel: “Inter, po diskutojme detajet.”

Agjenti i Medel: “Inter, po diskutojme detajet.”
Bujar Berishaj

Ne mikrofonat e Gazzetta.it, agjenti i Gary Medel, Fernando Felicevich, per nje kohe te shkurter ka dhene me te rejat mbi situaten e marreveshjes qe mund te sjell kilienin ne zikalter:

“Jemi ne mision ne Cardiff dhe mund te them qe ne kete moment tratativa eshte ne ne vazhdim e siper dhe jemi duke i diskutuar detajet e marreveshjes.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.