Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,094 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alvarez-Cuchu,e pamundur per ne Firenze. D’Ambrosio titullar?

Alvarez-Cuchu,e pamundur per ne Firenze. D’Ambrosio titullar?
Redi Asabella

Versioni online i Gazzetta dello Sport thote se per Alvarez dhe Cambiasso nuk do kete shanse qe te rekuperohen per sfiden kunder Fiorentines. Mazzarri duhet te vendose nqs do te riperdore dyshen Milito-Palacio ose te avancoje nje nga mesfushoret Guarin ose Hernanes, por nuk duhet nenvleresuar as hipoteza Botta qe mund te startoje nga minuta e pare. Gjithashtu mendohet qe Jonathan te beje nje ndeshje pushim keshtuqe mund te kete nje fanelle titullari per D’Ambrosio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.