Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

402 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bastet – Ja koeficenti i Interit dhe i Cagliarit per ndeshjen e neserme!

Bastet – Ja koeficenti i Interit dhe i Cagliarit per ndeshjen e neserme!
Inter Club Staff

Vazhdon periudha e mire e Interit qe te shtunen, neser, do te perballet ne San Siro me kuq e blute e Rolando Maran. 

Zikalterit vijne nga tre ndeshje radhazi te fituara ne minutat e fundit: Tottenham, Sampdoria dhe Fiorentina dhe jane pare dukshem ne rritje ne krahasim me ndeshjet e para te ketij sezoni.

Nderkohe, nese kthehemi prapa ne histori, zikalterit kane fituar 21 here ndaj Caglirit duke i shenuar plot 80 gola e duhet kujtuar gjithashtu se skuadra ishullore ne 3 ndeshjet e  fundit kunder zikalterve nuk ka fituar asnjehere.

FcInterNews tregon se Interi nga kompanite e basteve do ta nise favorite kete ndeshje dhe Interi do te kete koeficentin 1,33 per fitoren.

Skuadra e Cagliarit nderkohe per nje fitore ne Meazza ka nje koeficent teper te larte: plot 9,50.

Nderkohe barazimi nga SNAI paguhet me koeficentin 5,00.

Rezultati 4-0 nderkohe ka nje koeficent teper te ulur: vetem 14,00.

Por kujdes edhe per golashenuesit:

Ivan Perisic eshte ai qe i ka shenuar dy gola Cagliarit dhe e ka koeficentin per te shenuar ne kete ndeshje 6,25.

Ndersa nga ana e kundert, Leonardo Pavoletti kuotohet me koeficentin 10,00.

Por favoritet per te shenuar ne kete ndeshje jane dy te tjere: Icardi me 4,25 si dhe Keita me 5,75.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.