Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,487 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bastet: Parma-Inter, do te jete nje ekuiliber i plote ne Tardini. Inter kuotohet…

Bastet: Parma-Inter, do te jete nje ekuiliber i plote ne Tardini. Inter kuotohet…
Inter Club Staff

Ndeshje shume e rendesishme per rrugen ne Europa League, por ne te njejten kohe nje ndeshje shume e ekuilibruar ajo qe do te luhet te shtunen ne oren 15:00 ndermjet Parmas dhe Interit. Ose te pakten keshtu mendojne bastexhinjte.

Fitorja e Interit kuotohet me 2,60, ndersa ajo e Parmes 2,55. Barazimi e ka koeficentin 3,40.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags