Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,537 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bastet: Golashenuesi me i mire i Serise A. Milito, Icardi dhe Belfodil…

Bastet: Golashenuesi me i mire i Serise A. Milito, Icardi dhe Belfodil…
Xhorxh Gellci

Kane dale kuotat nga bookmakers per golashenuesin me te mire te Serise A 2013/2014. Pavaresisht demtimit, Diego Milito eshte ai tek i cili ka me shume besim ne kampin zikalter, megjithse kuotohet me 21, nje kuote jo shume e ulet edhe per shkak te demtimit. Me pas, Icardi dhe Belfodil kuotohen respektivisht me 41,00 dhe 67,00.

Me i favorizuari nga kuotat eshte Mario Balotelli, i cili jepet me 3,50. Ndjek sulmuesi i ri i Napolit, Gonzalo Higuain me 5,00, ndersa Mario Gomez jepet me 7,00. Menjehere pas tyre vazhdojne Totò Di Natale me 8,00, dhe juventinat Carlos Tevez me 9,00 dhe Fernando Llorente me 10,00.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.