Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

905 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

BeinSports – Toulalan, ja ku jemi: Inter ka paraqitur nje oferte formale. Shifrat…

BeinSports – Toulalan, ja ku jemi: Inter ka paraqitur nje oferte formale. Shifrat…
Bujar Berishaj

Inter eshte vene seriozisht pas Jeremy Toulalan, mesfushor i Monaco dhe ne skadence kontrate ne kete qershor.Zikalterit, sipas BeinSports, i ka paraqitur lojtarit, te klasit 1983, nje oferte formale per nje kontrate qe nis nga ky korrik.

Oferta eshte e formuluar keshtu: kontrate prej 3 vitesh me 2 milione euro ne sezon.

Pas Toulalan eshte edhe Napolit mirepo ky propozim i Inter vendos zikalterit ne nje pole position te paster. Qe dje, Roberto Mancini kishte bekuar ardhjen e Toulalan, sipas tij francezi eshte ne gjendje te luaj si me Toure (enderr e merkatos interiste), me Guarin apo Medel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.