Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,127 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bremer, Presidenti i Torinos pranon gjithcka: “Inter? Di te them qe ne kete moment eshte e vertete qe…”

Bremer, Presidenti i Torinos pranon gjithcka: “Inter? Di te them qe ne kete moment eshte e vertete qe…”
Inter Club Staff

Diten e djeshme ne dalje te Asamblese se Liges, ka folur per mediat edhe presidenti i Torinos, Urbano Cairo.

Ai ka folur per gazetaret e pranishem dhe per here te pare e ka pranuar se Bremer kerkohet edhe nga Interi edhe pe jo ne menyre direkte.

Keto kane qene fjalet e tij: “Ne kete moment Torino eshte e vendosur ne kete fund kampionati per ta mbyllur me se miri.”

“Bremer tek Interi? Ka shume interes, kjo eshte e vertete. Por ka shume interes edhe nga jashte Italise. Duhet thene kjo.”

“Por te shohim, presim te mbyllim njehere kete kampionat ne menyren me te mundshme sepse kemi edhe shtate ndeshje.”

“Belotti? Eh tani dihet si jane gjerat, ai po shkon ne skadence kontrate. Mund te kete firmosur edhe me dike tjeter.”

“Le te themi se nga data nje shkurt ka qene i lire te firmose me kedo skuader qe ka dashur. Teorikisht mund ta kete bere…”

“I zhgenjyer? Jo, cfare thoni. Pastaj une e kam thene, per kete teme nuk dua te flas me. E kam thene edhe me pare.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.