Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

1,482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozovic: “Nuk kam kerkuar shitjen nga Inter, jam i perqendruar tek Euro 2016. Fjalet e Toldo e Zanetti…

  • On 08/06/2016, 17:01

Marcelo Brozovic ka dhen nje interviste per Vecernji List ku ka hedhur poshte zerat se ai ka kerkuar largimin nga Inter: “Nuk eshte aspak e vertete qe kam kerkuar shitjen. Tani mendoj te bej mire ne Europian, me pas do diskutojme”.

Qual è il tuo ruolo preferito? Cili eshte roli yt i preferuar? 

“Nese do te zgjidhja, do te luaja ne mes te fushes. Por jane trajneret ata qe vendosin se ku do vendosem. Per shembull, ne finalen e kampionatit kam luajtur ne te djathte. Nuk e kam problem ta bej dicka te tille dhe ne kombetare”.

 Ky qe perfundoj ishte sezoni i jetes? 
“Te pakten eshte dikush qe beson”.

Zanetti dhe Toldo kan folur gjithmone fjal te mira per ty.
“Eshte nje krenari kur degjon se dy legjenda te Interit flasin mire per mua”.

Edhe ne Euro 2016 do te jete Epic Brozo?
“Sigurishte, tradita do te vazhdoje edhe ne France!”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.