Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

917 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bruma: “Kam diskutuar me Interin rreth ideve te Mancinit dhe te ardhmes por akoma skemi vendosur asgje. Psv…”

  • On 01/06/2016, 12:27

Per mikrofonat e te perditshmes hollandeze AD ka folur Jeffrey Bruma i cili ka folur hapur rreth mundesise se kalimit tek Inter dhe kontakteve qe ka patur me ta: “Biseda me agjentet e merkatos zikalteri ndodhi sepse ata deshirojne te jem pjese e skuadres se tyre per sezonin e ardhshem dhe sesi me sheh Mancini. Edhe une kam bere disa pyetje pasi normalishte dua te kuptoje se cili eshte qellimi. Nuk kam vendosur akoma se cila do te jete e ardhmja ime. Premier? Kampionat simpatik ashtu si Bundesliga. Me pelqen te flas me De Vrij per te kuptuar pak me shume rreth eksperiences se tij ne Itali. Mekat qe nuk e takova dot ne kombetare. Mund te qendroj edhe tek PSV dhe nuk do te jete nje denim per mua, do te luajme ne Champions League e do te permiresohem akoma me shume. Akoma nuk e kam vendosur se cfare do te bej per sezonin e ardhshem”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.