Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

631 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cambiasso: “Rinovimi? Duhen dy firma. Do te doja te ngreja trofe te tjere ketu, si futbollist ose ndoshta si trajner…”

Cambiasso: “Rinovimi? Duhen dy firma. Do te doja te ngreja trofe te tjere ketu, si futbollist ose ndoshta si trajner…”
Ardi Deda

Te marten Esteban Cambiasso ka qene i ftuar ne nje darke te organizuar nga Inter Club “Inter Supporters” dhe me kete rast ka dashur te qartesoje situaten e tij tek Inter: “Ne interistet duam te rifillojme nga e para, uroj qe te ngre nje kupe tjeter me ju si futbollist dhe nese kjo nuk do te ndodhe atehere nuk keni per te shpetuar nga une (qesh), ndoshta ka per te ndodhur si trajner. E dini shume mire qe nje kontrate qe te jete e vlefshme duhen dy firma, firmen time e keni qe kur kam ardhur ne Milano… Une kam dy familje, njera qe me pret ne shtepi, dhe tjetra eshte Inter”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.