Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Ardi Deda

Ardi Deda

Ardi Deda

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardi Deda

Sky – Rekuperon vetem Guarin. Nagatomo nuk ia del. Te rinjte qendrojne me Walter Mazzarrin

30/10/2014, 16:11 |

Shprese e vogel per Guarin: vetem ai mund te rekuperoje ne kuader te ndeshjes me Parmen. Nuk do ia dale Nagatomo dhe as Jonathan qe eshte duke punuar per tu kthyer per ndeshjen me Veronen. Kovacic nuk eshte … Read More

Mazzarri: “Perpara se bashku ne momentet e veshtira. Tani…”

28/10/2014, 19:19 |

Vijne fjalet e Walter Mazzarri, nga Expo Gate te Largo Cairolli ne Milano, perpara ndeshjes se neserme kunder Sampdorias. Ja pergjigjet e trajnerit zikalter ne mikrofonat e Inter Channel: “Kur jane momentet e veshtira nevojitet te shkojme perpara … Read More

Ranocchia: “Luftojme per gjithcka, pertej tragjedive: duhet te kemi vazhdimesi. Palacio fondamental, rinovimi…”

27/10/2014, 16:38 |

Pas fitores ne Cesena, Andrea Ranocchia, kapiten i Interit, ka folur per mikrofonat e Sky Sport 24. Mbrojtesi zikalter ka shpjeguar: “Jemi duke luftuar ne te gjitha frontet, e rendesishme eshte te kemi mentalitetin e duhur, ate te … Read More

Oferta per Kramaric nga 1,5 milione. Naletilic: “Nga Serie A interesim i forte nga skuadrat e medha. Besoj…”

26/10/2014, 12:31 |

Andrej Kramaric eshte futbollisti i momentit. Bomberi i datelindjes 1991, me 22 gola ne 23 ndeshje, ka terhequr mbi te vemendjen e shume skuadrave te medha evropiane, edhe per shkak se i mbaron kontrata ne 2015. Nje burim … Read More

Shqyrtim Cesena-Inter – Ndalet edhe Guarin, Mazzarri eshte ne telashe. Zgjedhjet e detyruara: ok Medel, konfirmohet Obi

26/10/2014, 10:49 |

Mazzarri, tani ose kurre. Inter therritet per rikthimin tek fitorja ne Cesena per te mos pare te reduktuara ne menyre drastike ambiciet qe ne muajin tetor. Nje skenar gati apokaliptik do te konkretizohej si nje makth ne rast … Read More

Vidic: “Moduli me tre mbrojtesa? Nuk me takon mua te gjykoj. Kur te luajme me mire une…”

22/10/2014, 17:07 |

Sot ne konferencen per shtyp ne Appiano Gentile perpara ndeshjes se Europa League kunder francezeve te Saint-Etienne ka qene i pranishem edhe Vidic. Ja dhe fjalet e tij:

Te kushtezon fakti qe luan me modulin me … Read More

Mazzarri: “Mund te luftojme per vendin e trete. Sot mendoj per skuadren, me pas do ti pergjigjem te gjitheve. Vidic me Napolin…”

22/10/2014, 16:10 |

Ne vigjilje te Inter-Saint-Etienne, ndeshja e trete e grupit F te Europa League eshte nje mundesi qe zikaltrit te hipotekojne vendin e pare. Walter Mazzarri flet per shtypin  ne konferencen e zakonshme para ndeshjes, ne krah te Nemanja … Read More

Dhe Mazzarri falenderon te tijet: “Keni treguar se kush jeni, tani perpara keshtu kunder te gjitheve!” Dhe per Championsin…

21/10/2014, 10:56 |

Nje Walter Mazzarri “i fikur”, sic eshte pershkruar pas ndeshjes te se dieles, por edhe i kenaqur. Eshte i kenaqur, sepse ka pare reagimin e djemve qe, pas nje ndeshje te dominuar gjate e kane gjetur veten dy … Read More

Moratti ka humbur pushtetin vendimarres, jane rritur divergjencat me Erick Thohir. Dhe per sa i perket Walter Mazzarri…

21/10/2014, 10:28 |

Mbledhja e djeshme e Keshillit, sipas Gazzetta dello Sport, ka bere te kuptohet nje gje: edhe pse te bashkuar nga nje pasion, qe eshte Interi, Thohir dhe Moratti ndonje mosmarreveshje te brendshme e kane.

Mbi te … Read More

Sky – Nagatomo mungon per dy jave, Hugo ne dispozicion. Jonathan dhe Osvaldo…

20/10/2014, 19:30 |

Sic tregon Massimiliano Nebuloni ne Sky Sport 24, impenjimet e shumta gjate javes rrezikojne te ndikojne ne rendimentin e skuadres qe kete vit luan ne Europa League.

Inter eshte e detyruar te gjeje vazhdimesine qe deri … Read More

Fassone: “2 vjet me pare kerkonim nje stadium te ri, tani jane dy rruge perpara nesh. Nderkohe 22 milione per…”

20/10/2014, 19:12 |

Marco Fassone, drejtori i pergjithshem i Interit, ne konference per shtyp ka shpjeguar ceshtjen e stadiumit, projektin e lidhur me Meazzan dhe ka thene: “Eshte nje ceshtje me afatgjate sepse jemi ne mes ne, Milan dhe Bashkia e … Read More

Thohir: “Sot nje sfide e rendesishme, pres nje reagim: nje fitimtar di se si te ringrihet pas nje humbjeje. Te rinjte…”

19/10/2014, 19:00 |

“Sot do te jete nje ndeshje e rendesishme, por eshte vetem nje nga ndeshjet e kampionatit. Ne Serie A ka gjithmone surpriza, mjafton te shohesh rezultatet, dhe per kete them se nuk eshte kurre e lehte te besh … Read More

5 ndeshje, 13 gola: Puscas, numra te pabesueshem dhe perulesi. I kerkojne nje foto dhe ai…

19/10/2014, 18:38 |

13 gola ne 6 ndeshje. Ose me mire 5 ndeshje sepse kunder Perugias George Puscas nuk ishte (ne ate rast Primavera fitonte 7 me 0 me 4 gola te Bonazzoli, 2 te Ventre dhe nje te Yao). Sulmuesi … Read More

Mazzarri humbet Nagatomon por rekuperon Kovacic: ja njembedhjeteshja e mundshme

19/10/2014, 18:07 |

Walter Mazzarri ka humbur sot Youto Nagatomo por ka rekuperuar Kovacic dhe Medel. Tekniku zikalter nuk do te ndryshoje modul dhe mund te jete Obi ne krahun e djathte. Ky eshte formacioni i mundshem per sonte:

Read More