Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

720 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Capozucca: “Shume mire te rinjte e Interit. Dhe Longo…”

Capozucca: “Shume mire te rinjte e Interit. Dhe Longo…”
Ardis
  • On 17/09/2013, 11:56

Nga studiot e Sportitalia Stefano Capozucca ka folur per nisjen optimale te kampionatit te skuadres se tij: “Nuk mendonim se do te benim nje nisje kaq te mire, per me shume ndaj nje skuadre me vlera si ajo e Catanias”.

Me pas pergjigjet me nje batute atyre qe e vene re prezencen e shume lojtareve me vlere te rinj te Interit, si Bardi, Mbaye, benassi dhe Duncan: “Te gjithe mire. Mendoni se mund te ishte dhe longo, por ai ka refuzuar”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.