Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

422 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sannino: “Inter, Mazzarri ka sjelle ide fituese”.

Sannino: “Inter, Mazzarri ka sjelle ide fituese”.
Ardis
  • On 17/09/2013, 11:47

Trajneri i Chievo-s Giuseppe Sannino ka folur per Sportitalia per Interin e Mazzarrit, qe del nga San Siro me nje barazim kunder Juventusit. Ja dhe fjalet e tij: “Interi e ka merituar dhe ka luajtur mire, por konkretizimi i Juventusit ka bere diferencen per barazimin final. I bej komplimentet e mia Mazzarrit per paraqitjet e zikalterve. I ka dhene nje fizionomi te re dhe u nis me idete e tij, te rendesishme, dhe qe e kane sjelle Napolin ne krye”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.