Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Zyrtare

ZYRTARE – Inter, sot u vendos e ardhmja e 31 lojtareve ne bashkopronesi! Ja lista e plote…

21/06/2014, 0:01 |

Ne oren 19:00 sot u mbyll faza e merkatos 2014 e dedikuar per bashkpronesite. Ishin 31 situata qe drejtuesit e F.C. Internazionale duhet te diskutonin. Ja lista e plote:

Andrea Bandini bashkpronesi ndermjet Bologna e Inter … Read More

ZYRTARE: Ishak Belfodil kalon tek Parma. Interi mer nga Emilia dy lojtare…

20/06/2014, 16:10 |

Ishak Belfodil nuk eshte me nje lojtar i Interit, por kartoni i tij kalon tek Parma 100%! Tek Interi ne kembim vjen Crisetig dhe Koffi. Agjenti i Belfodil foli pas arritjes se marveshjes dhe ne nje interviste ai falenderon Interin … Read More