Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Zyrtare

ZYRTARE – Duncan ne huazim tek Sampdoria…

19/07/2014, 22:20 |

Lajmi i huazimit te Duncan tek Sampdoria ishte ne ajer per disa dite, dhe dje pas ekzaminimit mjeksor dhe bashkimit ne grumbullimin parasezonal te Sampdorias ka ardhur dhe zyrtarizimi. Para disa oreve Sampdoria ka dal me nje komunikate … Read More

ZYRTARE – Bolingbroke eshte Kryeshefi Ekzekutiv i ri i Interit…

18/07/2014, 15:33 |

Eshte zyrtare. Michael Bolignbroke eshte Kryeshefi Ekzekutiv i ri i F.C. Internazionale.

Ne faqen zyrtare te klubit zikalter presidenti Erick Thohir pershendet ardhjen e ish-dirigjentit te Manchester United. Keto jane fjalet e manjatit: “Une jam jashtezakonisht … Read More

ZYRTARE – Hamebus M’Vila: Eshte lojtar i Interit. Prezantimi do te behet…

15/07/2014, 22:29 |

“Tashme eshte zyrtare. Yann M’Vila eshte nje lojtar i Interit. Lojtari do te prezantohet te shtunen ne zyren per shtyp te Interit ne Pinzolo”.

Me keto fjale ne accountin zyrtar te Interit ne Twitter jepet zyrtarizimi … Read More

ZYRTARE – Spendlhofer kalon tek Strum Graz ne Austri!

09/07/2014, 18:19 |

Lukas Spendlhofer do te largohet nga Interi per ne Austri, ku e pret skuadra e tij e re, Strum Graz. Nje lajm te cilin e kishim thene edhe me pare por sot u be zyrtare sipas komunikates se … Read More

ZYRTARE – Simone Benedetti tek Cagliari!

09/07/2014, 18:10 |

Kishte dite qe thuhej se transferimi i tij tek Cagliari Calcio ishte i sigurte dhe se e kerkonte me ngulm tranjeri i ri i Ishullorve Zeman dhe duket se tashme gjithcka ka mbaruar dhe eshte zyrtarizuar: Simone Benedetti … Read More

ZYRTARE – Dodo eshte nje lojtar i Interit. Ja shifrat dhe detajet e transferimit…

08/07/2014, 18:12 |

Dodo eshte lojtari me i ri i Interit, tashme gjithcka eshte zyrtare.

Kete gje e komunikon ne nje komunikate zyrtare klubi verdh e kuq. Ja cfare shkruhet ne te: “AS Roma ben me dije se ka nenshkruar … Read More

ZYRTARE – Biraghi tek Chievo: Formule e vecante! Interi do te kete mundesine…

06/07/2014, 14:08 |

Biraghi kalon tek Chievo Verona me titull perfundimtar por ka nje klauzole shume te vecante: Ate te kunder blerjes nga ana e Interit. Ja komunikata zyrtare e Chievos per blerjen e lojtarit te ri Italian:

“A.C. … Read More

ZYRTARE – Bardi kalon tek Chievo. “Jam shume i lumtur…”

05/07/2014, 14:15 |

Tashme eshte zyrtare, portieri i talentuar ne pronesi te Interit ka kaluar ne huazim tek skuadra e Chievo Verones. Ja komunikata zyrtare:

A.C. Chievo Verona komunikon se ka blere ne huazim per nje sezon nga F.C. … Read More

ZYRTARE – Polo eshte i Millionarios. Forma e transferimit eshte… (Foto)

03/07/2014, 15:53 |

Andy Polo eshte lojtari me i ri i Millionarios, klubit Kolumbian me prestigjoz ne vend.

Sulmuesi Peruan i cili luajti ne Primaveren zikalter qe nga Janari do te huazohet ne Kolumbi keshtu per nje sezon te … Read More

ZYRTARE – Berni tek Inter: akord per nje vit

02/07/2014, 19:58 |

F.C. Internazionale komunikon se ka vene nen kontrate portierin toskan, Tommaso Berni, i lindur ne Firence, 6 mars 1983. Per portierin eshte nje rikthim ne shtepi: Berni, qe ka nenshkruar nje kontrat 1-vjecare, ai ka luajtur ne sektorin e te … Read More

ZYRTARE – Alessandro Capello kalon tek Cagliari me titull perfundimtar!

02/07/2014, 14:13 |

Alessandro Capello eshte zyrtarisht nje lojtar i Cagliarit.

Lojtari i ri Italian i blere me 20 qershor nga Bologna pas aventures tek Primavera e Interit ne te cilen shenoi 8 gola ne 20 ndeshje, diten … Read More

ZYRTARE – Adama Fofana tek Interi. Por transferimi i tij…

02/07/2014, 13:58 |

Sot Interi ka zyrtarizuar blerjen e nje lojtari nga Bregu i Fildishte. Ai eshte i datelindjes 1989, quhet Adama Fofana dhe ne dy vitet e shkuara ka levizur sa ne Greqi e sa ne Lituani.

Blerja … Read More

ZYRTARE – Inter dhe Walter Mazzarri se bashku deri ne 30 qershor 2016. “Do te coj Interin ku e meriton”

02/07/2014, 13:37 |

Erick Thohir: “Mazzarri pike fikse e projektit tone”. Walter Mazzarri: “Do e ripaguaj besimin me punen ne fushe”

MILANO – Perpara se bashku, per te njejtin objektiv: arritja e rezultateve qe Inter dhe Interistat deshirojne.

ZYRTARE: Taider plotesisht i Interit. Ndersa Paramatti ne Bologna

02/07/2014, 10:48 |

Bologna ka raportuar ne websitin e tyre zyrtar se ka perfunduar me sukses marreveshja me Interin. Zikaltrit kane marre gjysmen tjeter te kartonit te Saphir Taider. Mesfushori tani eshte plotesisht i Interit qe ishte ne plan per t’u … Read More