Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,028 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Keita, rinovimi me Lazion eshte larg. Largohet…

CdS – Keita, rinovimi me Lazion eshte larg. Largohet…
  • On 12/10/2016, 13:00

Keita Blade eshte folur shpesh si nje objektiv merkatoje per Interin. Rinovimi me Lazion eshte akoma larg. “Cdo dite qe kalon eshte afer skadimit te kontrates se talentit, i cili nuk po gjen akordin me lazialet. E ardhmja e tij duket se eshte larg Lazios. Lotito duket i dorzuar pasi deri tani nuk ka asnje shprese apo shkendi per te rinovuar kontraten. Ne 2014, Hernanes u shit tek Inter kur kishte 1 vite e gjysem kontrat, sot Lotito kerkon 30 milion per Keita. Inzaghi do e humbas senegalezin per dy muaj pasi do mare pjese ne Kupen e Afrikes. Gjat kesaj kohe Tare dhe Lotitto do shqyrtojne zgjidhjen me te mire te mundshme, duke studiuar ofertat. Por duke pare qe koha nuk pret, mund te pranojne dhe ndonje oferte me te ulet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.