Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

574 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corsera – Me ne fund Alvarez! Me Mazzarin ai…

Corsera – Me ne fund Alvarez! Me Mazzarin ai…
Ardis
  • On 27/08/2013, 12:55

Vjen nje konkluzion nga Corriere della Sera per pritjen e gjate te Ricky Alvarez. “Dikur nje lojtar i pakendshem, shume pak i sakte ne manovra, tashme Alvarez duket ne qender te lojes zikalter, ne shpirt por mbi te gjitha ne kembet e tij. Kunder genoas u be i pakapshem ne pjesen e dyte, si mesfushor i brendshem ne krahun e majte ne vend te Kuzmanovic. Nje lojtar me ne fund propozitiv dhe agresiv, edhe ne fazen mbrojtese. Nje djalosh qe me Mazzarrin duket se eshte rritur”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.