Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,299 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Boer nuk e pelqen Nagatomon, do kete perparesi Miangue.Gnoukouri perpara Melo? Mosha nuk vlen…

De Boer nuk e pelqen Nagatomon, do kete perparesi Miangue.Gnoukouri perpara Melo? Mosha nuk vlen…
  • On 27/09/2016, 13:24

Dy zbulimet e fundit te De Boer qe ben kritiken te hesht ishte zgjedhja e Gnoukouri perpara Melo dhe Miangue. De Boer pasi pa qe Kondogbia nuk ndoqi udhezimet e tij vendosi ne regji te mesfushes Gnoukouri, i cili ja doli me sukses duke treguar identitet dhe siguri. Edhe Nagatomo eshte ne radarin e teknikut hollandez, i cili ne 2 ndeshjet e fundit qe luajti nuk i pelqeu, dhe De Boer ka treguar se lojtaret qe nuk pelqen nuk ka frike ti leri ne stol. Per te njejtin motiv zgjodhi te hedh ne fushe Gnokouri perpara Felipe Melo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.