Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,286 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jete e re per Ranocchia: Titullar edhe ne EL?

Jete e re per Ranocchia: Titullar edhe ne EL?
  • On 27/09/2016, 11:58

Sipas Tuttosport, Andrea Ranocchia do kujtohet si nje prej kapiteneve me te kontestuar ne hiostorine e Inter. Ne fakt, nr 13 kunder Bologna ka fituar disa duartrokitje, dhe ne min e 95′ mund te behej Heroi i asaj ndeshjeje. Ranocchia ne merkaton e veres dukej se e kishte te sigurt largimin nga Inter, por deri tani ka luajtur 3 ndeshje si titullar, dhe pas demtimit te Murillo, pritet te jete titullar edhe ne Prag. Nje tjeter jete duke e krahasuar me ate te kampionatit te shkuar, ku luajti vetem nje ndeshje si titullar, perpara se te shkonte ne huazim tek Samp.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.