Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

1,020 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fillon zyrtarisht tratativa per Osvaldon mes Juve dhe Inter…

Fillon zyrtarisht tratativa per Osvaldon mes Juve dhe Inter…
Bujar Berishaj

Valixhet ne dore, e ardhmja nuk do te jete me ne Milano.

Po, sepse Osvaldo eshte ne dalje nga Inter, dhe destinacioni i tij i ardhshem mund te jete me ngjyra bardh e zi. Perseri, si disa muaj me pare. Tratativa ka filluar zyrtarisht mes Juve dhe Inter, ne kerkim te nje akordi qe do t’i kenaqte te gjithe. Mbi te gjtha Osvaldon, qe do te kthehej vullnetar ne Torino, me saktesisht tek Juventus.

Juve-Inter, work in progress per Osvaldo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.