Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

820 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – ZYRTARE, Mblidhet Asambleja e aksionereve. Data dhe rendi i dites…

FOTO – ZYRTARE, Mblidhet Asambleja e aksionereve. Data dhe rendi i dites…
Xhorxh Gellci

Interi ka zyrtarizuar daten e mbledhjes te Asamblese te aksionereve me nje publikim ne Gazzetta dello Sport: 28 tetor 2013 ne oren 18:30 (thirrja e pare per 25 tetor, ora 18:30).

Ne rendin e dites do te kete disa argumente, me ste cileve, bilanci dhe revizionimi i tij, emerimi i Keshillit te Administrimit dhe numri i keshilltareve, por do te zbulohet edhe nese Moratti do te qendroje president.

Pra nje gje eshte e sigurt. Ne 28 tetor 2013 do te ndryshoje, pa asnje kusht, historia e Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.