Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

709 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gasperini e pranon pas ndeshjes: “Ja kush ishte lojtari i Interit qe futi ne veshtiresi totale.”

Gasperini e pranon pas ndeshjes: “Ja kush ishte lojtari i Interit qe futi ne veshtiresi totale.”
Inter Club Staff

Pas perfundimit te ndeshjes ne San Siro, Gian Piero Gasperini, tranjeri i Atalantes, ka analizuar ndeshjen e skuadres se tij.

“Ka pasur momente ne favor te Atalantes por edhe ne favor te Interit. Ka qene nje ndeshje shume e bukur per tu pare.”

“Meritonin te dy skuadrat te fitonin. Kemi krijuar shume: edhe mund ta fitonim, por edhe mund ta humbisnim.”

“Ndryshimet e Interit kane qene te rendesishme. Kane vrapuar shume nderkohe neve e kemi vuajtur kete gje ne fund.”

“Hapsirat qe kishim i shfrytezuam, por nuk ja kemi dale te mbanim dot Dimarcon: ai na futi ne veshtiresi totale sapo hyri.”

“Pastaj kur Pasalic u fut ne fushe rregulloi disa gjera, por e vuajtem shume ate zevendesim te Inzaghit.”

“Une e kam thene qe Interi, Napoli dhe Milan jane skuadra te rendesishme qe do te bejne mire ne kete sezon.”

“Dalim nga kjo ndeshje me shume te bindur dhe me afer ketij Interi, qe eshte kampione e Italise dhe sot ka bere nje ndeshje shume te rendesishme.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.