Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

570 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gaztari i njohur italian zbulon: “E pabesueshme. Kam pare 8 ndeshje te Beneventos, por kurre nuk…”

Gaztari i njohur italian zbulon: “E pabesueshme. Kam pare 8 ndeshje te Beneventos, por kurre nuk…”
Inter Club Staff

Me sa duket ka bere shume buje fitorja e Interit diten e djeshme ne darke ndaj Beneventos ne San Siro.

Zikalterit arriten te fitonin me nje rezultat te thelle 4-0 ndaj skuadres se Inzaghit qe nuk beri dot asnje gjuajtje ne porten e Interit.

Nderkohe, per kete eshte ndalur te flase edhe gazetari i njohur, Tancredi Palmieri, qe ka thurur elozhe te medha per skuadren zikalter.

“E verteta eshte se une ne kete sezon, i kam pare pothuajse te gjitha ndeshjet e Beneventos ne kete Serie A.”

“I kam pare ndeshjet e tyre te plota dhe pa nderprerje sidomos me 8 skuadrat e para ne klasifikim dhe ata nu ki kam pare kurre keshtu.”

“Nje Benevento kaq te vene per poshte nga nje skuader ne nje ndeshje te ketij sezoni nuk ma kishte zene syri kurre.”

“Me te vertete qe ka qene mahnitese ajo qe skuadra e Contes ka bere ne fushen e lojes dhe kete e tregon edhe rezultati.”

Nderkohe, ai jep edhe nje note per paraqitjen e Eriksen ne pozicionin e Brozovic: “Patjeter qe e meriton nje 7. Ka qene nje nder me te miret sot.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.