Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

1,857 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Conte vazhdon me tre dyshimet e tij per Sassuolon: Bastoni, Gagliardini dhe Latuaro

Gazzetta – Conte vazhdon me tre dyshimet e tij per Sassuolon: Bastoni, Gagliardini dhe Latuaro
Inter Club Staff

Qendrojne ne kembe tre dyshime per sa i perket formacionit titullar te Antonio Contes ne ndeshjen ndaj Sassuolos qe do te luhet te dielen ne orarin drekes.

Ka nga nje dyshim per cdo repart: Bastoni favorit ndaj Godin, Gagliardini mbi Sensin dhe Lautaro me shume se sa Politano.

Per sa i perket te tjereve, Sanchez dhe D’Ambrosio jashte. E tregon La Gazzetta dello Sport kete gje.

FORMACIONI I MUNDSHEM I INTERIT (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Candreva, Gagliardini, Brozovic, Barella, Asamoah; Lukaku, Lautaro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.