Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

600 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta frikeson: “Inter, e dini cfare po ndodh me Skriniar? Qetesi totale: askush nuk e priste qe lojtari te mos…”

Gazzetta frikeson: “Inter, e dini cfare po ndodh me Skriniar? Qetesi totale: askush nuk e priste qe lojtari te mos…”
Inter Club Staff

Me sa duket diten e sotme La Gazzetta dello Sport ka vendosur qe te ndalet te ceshtja Milan Skriniar tek Inter.

Sipas tyre, ne kete moment ka qetesi totale nga palet. Nderkohe, ky eshte shkrimi i te perditshmes italiane: “Ka nje qetesi totale ne kete moment”.

“Ndryshe nga sa kishte dale ne pah ne javet e kaluara, nuk do te jete kjo ndalese e kampionatit qe do te takoje drejtuesit e Interit me Milan Skriniar”.

“Gjithcka eshte shtyyre per me vone edhe per faktin se skuadra nuk ka kaluar aspak nje moment te lumtur”.

“Por duhet besuar tani se ky diskutim nuk do te behet shpejt. E ky nuk eshte aspak nje lajm i mire duke pare edhe rrezikun qe kanos mos rinovimi i shpejte i kontrates se sllovakut”.

“Nga njera ane eshte Paris Saint Germain qe ka kercenuar se do e marre lojtarin me zero dhe nga ana tjeter nje kontrate qe skadon ne 2023.”

“Tek Inter mendohet se eshte bere nje gabim qe lojtari eshte derguar deri ne skadence te kontrates. Gjithesesi, Inter duhet te rrise oferten e saj per pagen e tij, sepse rreziku i parametrit zero eshte i larte. Por askush nuk e ka pritur tek Inter qe lojtari nuk do te dergonte asnje mesazh per rinovimin.”

“Pastaj, tek Inter i bie qe te kete nje revolucion total nese largohet edhe De Vrij edhe Skriniar me parameter zero ne fund te sezonit. Gjithcka per tu filluar nga zero…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.