Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

343 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tuttosport zbulon: “Inter, ja pese emrat e lojtareve nga kush Inzaghi do te kerkoje me shume: i pari eshte direkt…”

Tuttosport zbulon: “Inter, ja pese emrat e lojtareve nga kush Inzaghi do te kerkoje me shume: i pari eshte direkt…”
Inter Club Staff

Me sa duket, permbysja e rezultateve negative tek Inter do te duhet te kaloje te pese lojtare ne vecanti.

Per kete eshte e bindur Tuttosport, qe flet per kete ceshtje diten e sotme dhe gjithcka e nis nga nje emer: Romelu Lukaku.

“Ne radhe te pare eshte ai, qe ka qene i ndalur per shkak te nje demtimi dhe kete jave do te shihet nese do te jete ndaj Romes ose jo”.

“Normalisht shanset jane te medha qe ai te rikthehet sepse rekuperimi ka ecur mire dhe Inzaghi po e pret e nga ai pritet edhe dicka me shume se te tjeret”.

“Me pas direkt vjen Gosens, qe ende nuk ka bere aq sa duhet per te bindur Inzaghin se meriton me shume minuta”.

“I treti eshte Skriniar, per te cilin drejtuesit dhe Zhang kane bere nje sakrifice te madhe duke mos e shitur te PSG por deri me tani ka qene jashte formes se tij fizike dhe mentale”.

“Gjithmone ne prapavije, eshte edhe emri i Bastonit, qe deri me tani ka qene shume poshte pritshmerive dhe ka treguar shume nervozizem.”

“Nderkohe, i fundit eshte Correa, qe eshte kerkuar me ngulm nga Inzaghi por deri me tani ka qene nje pikepyetje e madhe te ky Inter: 8 gola ne 45 ndeshje jane shume pak per nje sulmues te Interit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.