Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 13, 2019

Scroll to top

Top

4,933 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Ja kater lojtaret e pare gati per tu larguar nga Interi: ne liste edhe Dalbert me Miranda

Gazzetta – Ja kater lojtaret e pare gati per tu larguar nga Interi: ne liste edhe Dalbert me Miranda
Inter Club Staff

Eshte jo pak e shkurter lista ne shtepine Inter per sa i perket largimeve.

Klubi po mundohet qe te gjeje sistemime adeguate per te gjithe ata. I pari qe eshte nje hap larg largimit nga Interi eshte Dalbert, por edhe Borja Valero (qe nuk ka asnje limit teknik, por nga ana fizike per Conten nuk vlen fare).

Nje tjeter largim i sigurt eshte edhe Joao Mario: “Per sa i perket portugezit, eshte perfolur per Sporting Lisbona dhe per Monaco, por ende nuk ka dicka te vertete.”

“Dalbert nderkohe i pelqen Marseille dhe Monacose gjithashtu, por asnje nga dy skuadrat me lart nuk ka ardhur me nje propozim konkret.”

“Gjithesesi pervec tre te pareve, ne kete liste eshte edhe Miranda qe nuk ka me nje vend titullari tek Interi. Por per te ka kohe, duke pare se do te rikthehet vone nga Kupa e Amerikes sepse Brazili i tij eshte ne finale.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.