Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

3,254 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Lazaro “mbyll” vrimen ne krahun e djathte, por Candreva do te jete alternativa e tij

Gazzetta – Lazaro “mbyll” vrimen ne krahun e djathte, por Candreva do te jete alternativa e tij
Inter Club Staff

Dje ka qene dita e zyrtarizimitt e  Valentino Lazaro tek Interi dhe me shume mundesi sot do te jete ajo e Stefano Sensi.

Te gjithe copezat e merkatos se Interit duket se po shkojne ne vendin e tyre.

“Lazaro ishte shume i qeshur, pershendeste te gjithe, dukej shume i emocionuar. Pushimet kane mbaruar, tani eshte koha per tu rikthyer ne pune: mesazhi qe u percoll dukej i qarte.”

“Me shume mundesi Antonio Contes i ka pelqyer shume deri sa e kerkoi me kaq ngulm. Interi e ka paguar 21 milione plus bonuse, nje shifer shume e rendesishme por edhe nje investim duke pare se eshte 23 vjec.”

“Ai ka firmosur per 4 vite me 1,5 milione euro ne sezon.”

“Me te Interi ka mbyllur keshtu nje hapsire boshe ne krahun e djathte: Candreva do te jete alternativa e tij ne krahun e djathte te sulmit ndersa D’Ambrosio do te perdoret si alternative e mbrojtesave te qendres.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.